Для вчителів

15.03.17

Участь у природничих конкурсах

Учні Стрілецького НВК брали участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Зоологічна галерея» та Всеукраїнській акції «Годівничка».
Метою конкурсу «Зоологічна галерея» є виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону та активізація пізнавальної діяльності учнів до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей. Учениця 8-го класу, Войцехівська Софія, виконала два малюнки формату А-2 «Лисиця-хитрунка» та «Тигр-символ грації», які були надіслані для участі в «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості української молоді» (ЛОЦЕНТУМ).

Учні Стрілецького НВК були також залучені до проведення Всеукраїнської акції «Годівничка». Ними були виготовлені та розвішані різні типи годівниць для підгодовування зимуючих птахів. На конкурс у ЛОЦЕНТУМ були вислані 7 фотографій із зображенням годівниць, розташованих у природних умовах. Авторами світлин виступили учениця 7-го класу Ковальська Марлєна та учень 9-го класу Ковальський Давід. Завдяки цьому конкурсу школярі розширили свої знання з біології птахів та особливостей їх підгодівлі взимку.


13.03.17

Живе Кобзареве слово

Із свіжим  березневим вітром, з подихом весни приходить до нас велике свято- день народження Тараса Шевченка,великого сина України, поета-генія. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.
У Стрілецькому НВК 10 березня було проведено літературно-музичну композицію «Живе Кобзареве слово», головною метою якої було вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Учні декламували поезію, зачитували цікаві моменти з життя, розповідали про важкий життєвий шлях.  Цікавою була інсценізація «До залізних стовпів та  інсценізація вірша «Мені тринадцятий  минало». Прозвучали пісні «Зоре моя вечірняя», «Реве та стогне Дніпр широкий».

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і  милосердними,щиро любити свій народ. 







09.03.17

Жінко, ти завжди велична

Коли настає тепло і на вулицях з’являються весняні квіти, ми відзначаємо свято 8 Березня. У цей день людство вшановує жінку: жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі.









06.03.17

Участь у природничій грі «Геліантус»


Учні Стрілецького НВК брали участь у щорічній Міжнародній природознавчій грі «Геліантус», яка відбулася 15 грудня 2016 року.
До гри було залучено 17 учасників. Під час загальношкільної лінійки 3 березня координатор гри у школі – Логін М.С, вчитель хімії та біології урочисто здійснила нагородження переможців та учасників.
Дипломами І ступеня було відзначено 7 учнів, дипломами ІІІ ступеня – 3 учні і грамотами – 3 учні. Диплом переможця в початковій школі отримали 3 учасники. Крім цього, школярі одержали цікаві призи: ліхтарики, магніти, значки, ручки та календарі.
Геліантус – це комплексна гра, до якої входять питання з біології, хімії, фізики та географії. Тож учні відчули себе справжніми знавцями природи України і світу.




02.03.17

Вшанування пам’яті героїв Небесної сотні

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.
То чи може бути забутою кров героїв, пролита на вулицях Києва? Чи можемо ми, живі, забути невинно убієнних? Можлива лише одна відповідь – Ні!
З метою вшанування памяті героїв Небесної сотні, прищеплення любові до Батьківщини та виховання патріотичної свідомості в Стрілецькому НВК було проведено ряд заходів.
Основним з них була  відкрита виховна година в 9 класі на тему: «Герої не вмирають», яку проводив класний керівник Макух З.В., і на яку були запрошені учні 5-9 класів школи.
 Учні 9 класу читали вірші, в яких висловили слова шани людям, які поклали голови за наше щасливе майбутнє.
Виступи школярів тісно перепліталися із показом презентації слайдів, які відображали хронологію жахливих подій на Майдані під час Революції гідності.
Слова пісень «Пливе кача» і «Мамо, не плач» не залишили байдужим нікого серед учнів і вчителів.
Виконання пісні «Господи, помилуй» всі учасники виховної  години слухали стоячи.
 Дуже доречним і повчальним було використано перегляд документального фільму «Революція гідності», під час якого всі побачили простих людей, які гинули за честь, за волю, за право бути народом і стали героями.
Підсумовуючи виховний захід, класний керівник закликав всіх присутніх до того, щоб пам’ять всіх невинно вбитих згуртувала нас, живих, дала нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.