Для вчителів

19.03.18

Методичний тиждень

З 12 по 16 березня у нашому НВК пройшов методичний тиждень, в рамках якого було проведено ряд заходів. Розпочав тиждень круглий стіл «Творчість педагога – запорука успіху якісної освіти». Що таке педагогічна творчість, педагогічна здібність та педагогічна етика  - над такими питаннями дискутували вчителі та складали «10 правил творчого вчителя».


Відкриті уроки найдосвідчениших учителів пройшли під гаслом «У творчій лабораторії вчителя»

Логін М.С. Природознавство, 5 кл. Відкритий урок  «Різноманітність організмів: Рослини, Тварини, Гриби, Бактерії».
Під час уроку було використано різноманітні методи і форми роботи. Учні підготували повідомлення та добірку цікавих фактів про живі організми, розгадували загадки, виконували завдання на класифікацію живих організмів. На уроці застосовано багато наочностей: таблиці, ілюстративний матеріал,  мікроскоп, фотографії.

Куц Т.І. Англійська мова 2-4 кл. Куц Т.І. запросила учнів у гру-зустріч з Marry Poppins, що відвідала нашу школу. Реквізитом служили прапорці, візитні картки, плакат «Welcome to our school!», магнітофонний запис пісні «Clap your hands!».
Для стимулювання продуктивної роботи учнів  Куц Т. І. організувала змагання між рядами. Використання елементів гри, змагання дозволяє ефективно організувати роботу учнів, виховувати почуття відповідальності перед товаришами, сприяє розвитку уваги.
 Кожна дидактична гра збагачує пізнавальний досвіт дітей, розвиває мислення, мову. уяву, точність. Але головна мета  введення активних форм роботи у навчальному процесі – викликати інтерес до навчання та активізувати роботу учнів на уроці.

Кінаш Е.Е. Зарубіжна та польська література.  Використовуючи знання набуті на уроках літератури та засоби Інтернету учні  створювали портфоліо до проекту «W romantycznym świecie wyobraźni». 

Працюючи над створенням проекту, учні швидко навчаються критично мислити, чітко усвідомлювати, де і яким чином можна застосувати набуті знання, генерувати нові ідеї, грамотно працювати з інформацією, бути комунікабельними, постійно самовдосконалюватися.












«День добрих справ» провели Матуш М.З. та Мазур Р.Є. з учня 3-4 класів, залучивши усіх бажаючих учнів у акцію «Книжкова лікарня»





   
Критичне мислення нині один з модних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань навчально-виховного процесу, йдеться й у Концепції нової української школи.
Як навчати дітей розрізняти факт і суб’єктивне бачення, не піддаватися на маніпуляції? На ці питання щукали відповідь вчителі під час інтелектуального марафону "Як розвивати критичне мислення"


Немає коментарів:

Дописати коментар