Оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення:
Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» (№4865-VI від 24.05.2012) передбачено процедуру присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій. Згідно ст. 6 вказаного Закону необхідно подати узагальнені зауваження і пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення. Постановою Кабінету Міністрів України №989 від 24 жовтня 2012 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затверджено порядок проведення громадського обговорення.
Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи: Стрілецький навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі: пропонується присвоїти Стрілецькому навчально-виховному комплексу ім’я Святого Івана Павла ІІ
Обґрунтування пропозиції:.
Кароль Юзеф Войтила, або ж як його знає більшість – Іван Павло ІІ – у 1978 році став 264-м Папою Римським. Він став першим в історії Папою слов'янського походження і першим за 455 років, хто не мав італійських коренів.
Народився 18 травня 1920 року в місті Вадовіце в Польщі. Після закінчення школи у 1930 році Кароль вступив до гімназії. Був старанним учнем і наполегливо вивчав іноземні мови, особливо латинську та грецьку.
Під час Другої світової війни Кароль таємно вивчав богослов’я у Краківській семінарії. 9 листопада 1944 року отримує нижчі свячення з рук майбутнього кардинала Адама Стефана Сапеги. А у 1946 році Кароль Войтила отримує священиче рукоположення.
Через чотири роки служіння публікує цикл поезій "Пісня про блиск води", закінчує драму "Брат нашого Бога". Одночасно Кароль пише наукові праці з філософії та богослов’я, етики та моралі. У 1954 році Кароль Войтила отримує професорське звання.
У вересні 1978 року помирає обраний Папа Іван Павло І. 16 жовтня цього ж року 264 Папою стає Краківський митрополит кардинал Кароль Войтила, який прийняв ім'я Іван Павло II.
Поет і поліглот, також актор, драматург і педагог. Філософ історії, феноменолог, містик й представник християнського персоналізму.
Папа був відомий як великий прихильник екуменізму та паломництва - він здійснив 104 паломництва (відвідавши 134 регіони світу). Його біографія часто ставиться як модель християнського світовідчуття.
Протягом усього понтифікату Іван Павло II невтомно боровся за гідність кожної людини, виступав проти абортів та евтаназії - цивілізації смерті. Він був відомий тим, що вів міжрелігійний та міжкультурний діалог. Засудив антисемітизм, про що свідчить його молитва біля стіни плачу в Єрусалимі. Маючи на увазі молодих людей, він ініціював систематичні зустрічі з молоддю - Всесвітній день молоді, який вперше відбувся в Римі в 1985 р. Своє учення переказав вірним у багатьох листах, апстольських закликаннях, апостольських конституціях та чотирнадцяти енцикліках.
У 2001 році Іван Павло ІІ відвідав Україну. Під час свого візиту Папа посвятив наріжний камінь під будівництво нашої школи. Під час офіційного відкриття закладу 1 вересня 2003 року було сказано, що наша школа повинна носити ім’я Папи Івана Павла ІІ. Цього року, коли ми святкуємо 100 річницю народження Папи ми всі одноголосно вирішили порушити це питання.
Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи: Адміністрація закладу, педагогічний колектив, працівники, учні закладу
Форма громадського обговорення: круглий стіл
Дата громадського обговорення: 25 червня 2020 року о 10-00
Місце проведення Стрілецький навчально-виховний комплекс
Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень):
Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, Стрілецькому навчально-виховному комплексу протягом 30 днів з дати опублікування відповідного інформаційного повідомлення за адресою: 81360 Львівська область Мостиський район с. Стрілецьке вул. Зелена 4
E-mail: strilschool@gmail.com
Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.
Адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:
Тел. +380679044180, E-mail: alicjabaluch@gmail.com
Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Директорка Стрілецького НВК – Аліція Балух
Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:
Узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на блозі Стрілецькому навчально-виховному комплексу http://szkola-nasza.blogspot.com/
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання щодо присвоєння Стрілецькому навчально-виховному комплексу імені Святого Івана Павла ІІ